INFORMAČNÍ A KOMUNIKAČNÍ SEMINÁŘ PRO LÍDRY KRAJSKÝCH KANDIDÁTEK ODS

11. ledna 2005
11 Led

Ve dnech 28.-29. května 2004 pořádá CEVRO ve spolupráci s Občanskou demokratickou stranou informační a komunikační seminář pro lídry krajských kandidátek ODS. Seminář se uskuteční v Club Hotelu Praha v Průhonicích (adresa: Průhonice 400).

Semináře se zúčastní lídři, resp. další čelní kandidáti ODS ze všech třinácti krajů, kde se v letošním roce uskuteční krajské volby.

V pátek ve 14.00 hodin se uskuteční slavnostní zahájení za účasti předsedy ODS Mirka Topolánka, místopředsedy ODS pověřeného kampaní pro krajské volby Petra Bendla a předsedy správní rady CEVRO Ivana Langera. Od 14.30 hodin bude následovat komunikační a mediální trénink pod vedením psychologa Jiřího Frgala z Agentury Spektrum.

V sobotu od 9.30 hodin bude seminář pokračovat přednáškou o politickém marketingu. Přednášet bude konzultant v oblasti marketingové komunikace a plánování reklamních kampaní Marek Buchta. Odpoledne od 13.00 hodin bude na programu přednáška „Kraje v Evropské unii“, kterou povede přední odborník na evropskou problematiku, výkonný ředitel Institutu pro strukturální politiku Oto Potluka.

„Tento seminář je prvním výstupem celoročního projektu CEVRO ke krajským volbám, jehož smyslem je všestranná příprava krajských kandidátů na volební kampaň. Projekt bude pokračovat semináři pro další kandidáty, které se uskuteční v jednotlivých regionech, a také vydáním publikace Průvodce krajského pravicového kandidáta“, říká ředitel CEVRO Ladislav Mrklas.

26.05.2004
CEVRO